Niezapomniana noc w Pałacu Dietrichsteinów dla dzieci i młodzieży

Niezapomniana noc w Pałacu Dietrichsteinów dla dzieci i młodzieży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych, miasto Wodzisław Śląski przygotowało wyjątkową propozycję. Mowa o niecodziennym wydarzeniu – Nocowaniu w Pałacu Dietrichsteinów, które zostanie zorganizowane specjalnie dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 16 lat. Wydarzenie to przewiduje szereg niesamowitych atrakcji i emocji, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Nocowanie w Pałacu to unikalna okazja, by spędzić piątkowy wieczór w niepowtarzalny sposób. Dzieci i młodzież w wieku od 11 do 16 lat będą miały szansę na wspólną zabawę, a także na skorzystanie z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Będą mogli między innymi obejrzeć film podczas wieczoru filmowego, zagrać w planszówki, rywalizować w konkursach oraz przeprowadzać eksperymenty w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności, czyli SOWIE.

Przygoda rozpocznie się już dziś, 2 lutego, o godzinie 18:00, a zakończy następnego dnia o 9:00 rano. Uczestnicy powinni zapakować śpiwór lub koc, poduszkę, materac lub karimatę, piżamę, przybory toaletowe oraz obuwie zmienne. Przygotowanie takiego pakietu zapewni komfort i bezpieczeństwo podczas całej imprezy.