Food Fest odbędzie się już w najbliższą niedzielę

Food Fest odbędzie się już w najbliższą niedzielę

Food Fest już w niedzielę w Wodzisławiu Śląskim

Food Fest to kolejny już festiwal food trucków, który odbędzie się w tym roku w Wodzisławiu Śląskim. Skorzystać z oferty będzie można między godziną 13.00-21.00 dnia 25 lipca. Jakie Food Trucki zobaczymy w trakcie trwania festiwalu?

Jakie food trucki zawitają do Wodzisławia Śląskiego?

Pojawi się kilka różnych ofert, z których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jednym z Food Trucków jest Fabryka Frytek, który na sto procent spodoba się wszystkim miłośnikom ziemniaka. Zaoferuje on wodzisławianom frytki z różnymi sosami i posypkami. Na pewno będzie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych frytek, które tak chętnie robimy w naszych kuchniach.

Nie zabraknie też oczywiście jakiejś mięsnej oferty. Taką ma dla nas Królleski Burger oraz Powieprzeni. Ten drugi bardzo łatwo rozpoznać po charakterystycznym logo z czerwoną świnką. A może to jest guziec? W obu tych food truckach będziemy mogli spróbować solidnego burgera, bo którym będziemy najedzeni przez długi czas.

Food Fest czyli wodzisławski festiwal food trucków. Kiedy i gdzie?

Na wydarzenie zaprasza MBT event razem z Pilsner Pub. Patronat nad nim obejmuje także miasto Wodzisław Śląski. Wszyscy organizatorzy zadbają o to, aby wydarzenie było jak najbardziej profesjonalne, a każdy wyszedł zadowolony. Widzimy się już 25 lipca w niedzielę na Rynku w Wodzisławiu. Początek wydarzenia będzie miał miejsce o godzinie 13:00, a oferty będą obowiązywać aż do 21:00.

Czym są food trucki

Food trucki są dosłownie tym, co sugeruje nazwa. Są to furgonetki, w których serwuje się jedzenie. Zwykle mają one swoje główne miejsce pobyty, gdzie są zaparkowane i stamtąd oferują usługi. Mimo to nadal mówimy o pojazdach, a więc mogą się one przemieszczać. Daje to możliwość organizowani festiwali takich jak ten, gdzie właściciele różnych food trucków przyjeżdżają w omówione miejsce.