Festiwal Górnej Odry w Wodzisławiu Śląskim

Festiwal Górnej Odry w Wodzisławiu Śląskim

Nadszedł czas na pierwszy weekend letnich wakacji, który w naszym urokliwym mieście zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. To zasługa nadchodzącego Festiwalu Górnej Odry, który odbędzie się na obszarze Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”, w niedzielę, 23 czerwca. Wydarzenie to, pełne radości, sportowych rywalizacji, odpoczynku i letniego klimatu, pozwoli wszystkim uczestnikom doświadczyć niezapomnianych chwil w Krainie Górnej Odry. Ciekawi Was jakie fascynujące atrakcje przygotowano w Wodzisławiu Śląskim? Jak można się zapisać na nadchodzący turniej siatkówki? Zapraszam do dalszego czytania.

Festiwal, którego głównym celem jest propagowanie turystycznych zalet Krainy Górnej Odry, oficjalnie rozpocznie się o godzinie 14:00, z otwarciem trasy skimboardowej. Każdy będzie miał możliwość spróbowania swoich umiejętności w tej ekscytującej dyscyplinie sportowej. O godzinie 15:00 planowane są różnorodne animacje dla dzieci, przy akompaniamencie muzycznym. Najmłodsi będą mogli cieszyć się z takich atrakcji jak malowanie twarzy, kolorowanki, tańce czy zabawa z bańkami mydlanymi. Wszyscy uczestnicy festiwalu będą mieli również jedyną w swoim rodzaju okazję do zaangażowania się w turniej siatkówki plażowej.

Mini zawody skimboardowe rozpoczną się o godzinie 16:00, a zaraz po nich, o godzinie 17:00, zaplanowany jest konkurs na rzeźbę z piasku. Letnią uroczystość na świeżym powietrzu zamkniemy bawiąc się przy muzyce DJ Angelo. W trakcie festiwalu, od godziny 14:00 do 19:00 będzie dostępne stoisko Komendy Powiatowej Policji z Wodzisławia Śląskiego.

Zapraszamy na Festiwal Górnej Odry, aby wspaniale zainaugurować letnie dni w Wodzisławiu Śląskim. To obiecuje niezapomniane chwile i świetną zabawę. Każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje wyjątkowy klimat wakacyjnych podróży oraz odkryje turystyczne skarby Krainy Górnej Odry.