Teatr Szydełko triumfuje na scenie krajowej zdobywając prestiżowe nagrody

Teatr Szydełko triumfuje na scenie krajowej zdobywając prestiżowe nagrody

Teatr Szydełko znalazł się na szczycie laurowych wieńców, zdobywając tytuł GRAND PRIX za najlepszą produkcję teatralna w całym festiwalu, pokonując konkurencję z przeszło 60 teatrów z różnych części kraju. Osiągnięcie to nie byłoby możliwe bez ogromnej pasji i zaangażowania zespołu teatralnego. Ta prestiżowa nagroda jest dowodem na to, że Teatr Szydełko jest jednym z najważniejszych graczy na polskiej scenie teatralnej.

Teatr Szydełko wykazał się również doskonałością podczas 13. edycji FARA Festiwal Amatorskiego Ruchu Artystycznego organizowanego przez Chorzowskie Centrum Kultury. Zespół teatralny zajął pierwsze miejsce w kategorii „Instytucje Kultury, Stowarzyszenia, Ośrodki Pracy Pozaszkolnej, Fundacje – Dzieci”.

Jednak sukcesy Teatru Szydełko nie kończą się tutaj. Wyróżniono także Kamila Stefanię, którego talent aktorski został uhonorowany indywidualną nagrodą, potwierdzając jego wybitne umiejętności i wkład w sukces teatru.

Na Festiwalu Teatr Szydełko zaprezentował swoją najnowszą produkcję – „Monkey, Jajko i Tyłek w klubie nigdyNIEdorosłych”. Premiera tego spektaklu, która odbyła się 24 lutego bieżącego roku, zaskarbiła sobie sympatię publiczności dzięki swemu humorystycznemu podejściu i zabawnym odniesieniom do codziennego życia. Spektakl cieszył się tak wielkim powodzeniem, że dotychczas obejrzało go ponad 1000 widzów.