Bezpłatne atrakcje dla całej rodziny podczas Festynu charytatywnego na rzecz Lenki Siedlok i Szymonka Kusaja

Bezpłatne atrakcje dla całej rodziny podczas Festynu charytatywnego na rzecz Lenki Siedlok i Szymonka Kusaja

Planujesz sobotnie popołudnie dla siebie i najbliższych? Chciałbyś połączyć przyjemne z pożytecznym i wesprzeć akcję o charakterze charytatywnym? Dołącz do biegu organizowanego w ramach Festynu charytatywnego, który odbędzie się 15 czerwca. W imprezie tej, która rozpoczyna się o godzinie 15:00 na boisku miejskim przy ulicy Młodzieżowej w Zawadzie, możesz pomóc Lence Siedlok oraz Szymonowi Kusajowi.

Festyn charytatywny został zorganizowany na rzecz dwójki małych bohaterów: dziewczynki imieniem Lenka, która przyszła na świat w 35 tygodniu ciąży z niedotlenieniem okołoporodowym, oraz Szymonka Kusaja, który od roku 2018 toczy walkę z nowotworem. Na gości czeka szereg atrakcyjnych stanowisk i paneli interaktywnych.

Wśród przewidzianych na ten dzień atrakcji znajdują się między innymi bieg dla najmłodszych z niespodzianką na koniec, gry i zabawy dla całej rodziny, tor przeszkód idealny dla spragnionych adrenaliny, dmuchańce dla dzieci bezpłatne dla wszystkich uczestników, bańki mydlane, czyli marzenie każdego malucha, tatuaże i malowanie twarzy dla chcących wprowadzić do swojego wyglądu trochę koloru, a także strefa gastronomiczna z pysznymi przekąskami.