Strona główna Aktualności Wodzisławskie Centrum Kultury organizuje kolejne wydarzenia internetowe

Wodzisławskie Centrum Kultury organizuje kolejne wydarzenia internetowe

174
0

Mimo nowych obostrzeń Wodzisławskie Centrum Kultury stara się organizować kolejne wydarzenia dla spragnionych muzyki na żywo mieszkańców. Aby wziąć w nich udział, wystarczy nam internet. Jacy artyści umilą sierpniowe wieczory tym osobom, które zamieszkują powiat wodzisławski i nie tylko?

Najbliższym internetowym wydarzeniem organizowanym przez WCK jest koncert Roberta Kempy, który odbędzie się już 12 sierpnia o godzinie 18:00. Już teraz jednak instytucja zaprasza wszystkich na występ Roksany Ostojskiej i Alicji Tarasek, którym 19 sierpnia na scenie będą towarzyszyć zaufani muzycy.

Wokalistki Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej są już bardzo dobrze znane w regionie. Występowały wiele razy na lokalnej scenie, m.in. na Dniach Wodzisławia. Tych młodych, utalentowanych kobiet nie brakowało także podczas letnich koncertów na rynku i spotkań kolędowych. Już w środę 19 sierpnia wokalistki zaprezentują ukochane przez wszystkich utwory, które każdy będzie mógł usłyszeć we własnym, bezpiecznym domu.

Akcja #siećzkulturąwdomu pokazuje, że nawet podczas pandemii możemy wspólnie brać udział w wydarzeniach kulturalnych. Mieszkańcom powiatu wodzisławskiego umożliwia to Wodzisławskie Centrum Kultury, które na swoim profilu na Facebooku oraz kanale na YouTube organizuje transmisje na żywo z organizowanych koncertów. Alicja Tarasek i Roksana Ostojska zaśpiewają piosenki znane każdemu, zarówno anglojęzyczne, jak i te w języku polskim. Nie zapomną o utworach tak znakomitych artystów, jak Michael Jackson czy Louis Armstrong. Wokalistkom będzie towarzyszył zespół, w którego skład wchodzą przyjaciele ze szkolnej ławki, których połączyła wspólna pasja do muzyki.