Przypadek tragicznego wypadku na ulicy św. Wawrzyńca w Wodzisławiu Śląskim

Przypadek tragicznego wypadku na ulicy św. Wawrzyńca w Wodzisławiu Śląskim

W niedzielne popołudnie, konkretnie o godzinie 21:45 z dnia 19 maja, zostało zarejestrowane zgłoszenie dotyczące poważnego wypadku drogowego w miejscowości Wodzisław Śląski, na ulicy o nazwie św. Wawrzyńca. Nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności, mężczyzna, którego potrącił samochód osobowy, niestety poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Działania mające na celu wyjaśnienie wszystkich faktów związanych ze zdarzeniem są prowadzone przez organy ścigania. Policja jest na czele dochodzenia, współpracując ściśle z prokuraturą. Straż pożarna ma natomiast za zadanie zabezpieczanie miejsca tragedii.

Tragiczne potrącenie miało miejsce nieopodal przejścia dla pieszych. Szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego incydentu są jeszcze ustalane przez funkcjonariuszy policji.

Na skutek tego tragicznego wypadku, miejscowa droga przez kilka godzin była całkowicie zamknięta dla ruchu. Sytuacja wróciła do normy dopiero około godziny 1 w nocy, kiedy to zakończono wszystkie niezbędne czynności na miejscu zdarzenia.