Letni sezon kąpielowy na "Balatonie"

Letni sezon kąpielowy na "Balatonie"

Tym, którzy uwielbiają spędzać czas na pływaniu i relaksie przy wodzie, z pewnością spodoba się informacja o zbliżającym się otwarciu sezonu letniego na kąpielisku „Balaton”. W tym roku rozpocznie się on dokładnie za miesiąc, a mianowicie 10 czerwca i potrwa aż do 5 września.

Podobnie jak to miało miejsce w latach ubiegłych, podczas letniego sezonu na kąpielisku obecni będą ratownicy gotowi do natychmiastowej interwencji. Kąpielisko zostanie odpowiednio oznakowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Na terenie „Balatonu” znajdować się będzie wiele atrakcji. Oprócz piaszczystej plaży, do dyspozycji wczasowiczów będzie stacjonarny plac zabaw umiejscowiony na piasku, boisko do siatkówki plażowej oraz specjalna strefa do ćwiczeń. Goście kąpieliska będą mieli również możliwość wypożyczenia sprzętu pływackiego takiego jak rowerki wodne, kajaki czy deski sup.

Zaplanuj sobie także odrobinę relaksu w saunie „Balaton”. Ta sucha sauna znajdująca się na terenie ośrodka rekreacyjnego to miejsce idealne do odprężenia i nabrania nowych sił. Poza tym posiada wiele dobroczynnych właściwości dla zdrowia – poprawia krążenie, regeneruje mięśnie i ogólnie pozytywnie wpływa na cały organizm. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej oferty.