Zaproszenie do współpracy dla potencjalnych rodzin zastępczych od Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim

Zaproszenie do współpracy dla potencjalnych rodzin zastępczych od Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, zlokalizowane w mieście Wodzisław Śląski, jest w trakcie poszukiwania jednostek lub rodzin, które wyrażają gotowość do podjęcia roli rodziny zastępczej. Niewątpliwie, wiele osób może zadać pytanie – czym właściwie jest rodzina zastępcza i jakie kroki należy podjąć, aby zostać rodzicem zastępczym? Na te pytania oraz wiele innych, odpowiedź udzielą pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim.

Kontakt z pracownikami PCPR jest możliwy nie tylko bezpośrednio w siedzibie instytucji, która mieści się na ulicy Wałowej 30 w Wodzisławiu Śląskim. Fakt ten wynika z aktywnego udziału pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w różnorakich wydarzeniach organizowanych na terenie powiatu wodzisławskiego. Informacje na temat lokalizacji, w której aktualnie znajdują się pracownicy PCPR można znaleźć na facebook’owym profilu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim [otwiera się w nowym oknie].

W najbliższy weekend, pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie z Wodzisławia Śląskiego pojawią się na wydarzeniu o nazwie „Powitanie lata”, które odbędzie się w miejscowości Połomia.