Triumf biegaczy i biegaczek Wodzisławskiego KS SKI TEAM w II Edycji Śląsko – Beskidzkiej Ligi Regionalnej na Kubalonce

Triumf biegaczy i biegaczek Wodzisławskiego KS SKI TEAM w II Edycji Śląsko – Beskidzkiej Ligi Regionalnej na Kubalonce

Reprezentanci Klubu Sportowego SKI TEAM z Wodzisława Śląskiego wzięli udział w II Edycji Śląsko – Beskidzkiej Ligi Regionalnej na Kubalonce, prezentując styl klasyczny. Występ zawodników okazał się bardzo udany, co przekładało się na ich wyniki.

Konkurencję biegową rozpoczęły młodsze zawodniczki, które do tej pory nie pozwoliły sobie odebrać zwycięstwa przez żadną inną ekipę w kraju. Z dumą kontynuowały swoją serię zwycięstw we wszystkich dotychczasowych rywalizacjach.

Podczas niedzielnych zawodów, pierwsze miejsce z powodzeniem zdobyła Oliwia Witek, wyprzedzając Martynę Pietroszek. Amelia Cholajda zakończyła bieg, plasując się na 4. pozycji. Po biegu młodszych zawodniczek, przyszedł czas na występ Oskara Kremskiego. Oskar pokazał się z najlepszej strony, wracając do szczytowej formy i pewnie zdobywając pierwsze miejsce.

Złoty medal dorzuciła również Martyna Cholajda, która zwyciężyła w ostatnim biegu młodych nadziei dla dziewcząt. Sztafeta KS SKI TEAM z Wodzisława Śląskiego potwierdziła swoje umiejętności, zapewniając sobie miejsce na szczycie podium.