Tragiczny wybuch w Radlinie: Nie żyje 66-letni mężczyzna

Tragiczny wybuch w Radlinie: Nie żyje 66-letni mężczyzna

Wybuch, który miał miejsce w Powiecie Wodzisławskim w poniedziałek 11 września, zakończył się tragicznie – jeden człowiek stracił życie. Wydarzenie to miało miejsce w Radlinie, jednak na chwilę obecną nie jest znana jego dokładna przyczyna.

Informację o wybuchu butli z gazem, który miał nastąpić w budynku gospodarczym przy ulicy Rymera, policja z Radlina otrzymała tuż przed godziną 14.00 w tamtym dniu. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, jednakże po przybyciu na miejsce incydentu nie potwierdzili informacji o eksplozji gazu.

Na podstawie wstępnych ustaleń, funkcjonariusze doszli do wniosku, że podczas wykonywania prac warsztatowych przez 66-letniego mężczyznę doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. Pomimo prowadzonej reanimacji, ratownicy nie byli w stanie przywrócić go do życia.

Działania procesowe na miejscu zdarzenia były prowadzone przez policjantów pod nadzorem prokuratora. W trakcie tych działań wykluczono udział osób trzecich w tym tragicznym incydencie. W celu ustalenia dokładnych okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia, prowadzone jest specjalne postępowanie.