Teatr Tańca Memento zaprasza na ekscytujący spektakl "Prawdziwa historia" w Wodzisławskim Centrum Kultury

Teatr Tańca Memento zaprasza na ekscytujący spektakl "Prawdziwa historia" w Wodzisławskim Centrum Kultury

Wodzisławskie Centrum Kultury to miejsce, które w najbliższą sobotę, 23 marca, o godzinie 17:00 stanie się areną premierowego spektaklu Teatru Tańca Memento zatytułowanego „Prawdziwa historia”. Widownia będzie miała okazję podziwiać fascynujący taneczny performance, który został oparty na motywach najbardziej znanych i ukochanych przez dzieci, a także dorosłych baśni i bajek.

Spektakl „Prawdziwa historia” Teatru Tańca Memento to nie tylko widowisko taneczne, ale przede wszystkim ekscytująca i pełna emocji podróż do świata ludzkich uczuć i doświadczeń. Przedstawienie ma za zadanie opowiedzieć różnorodne historie, nawiązując jednocześnie do dobrze znanych wszystkim bajek. W każdej z tych opowieści widz będzie miał szansę zobaczyć siebie jak w lustrze – odkryć swoje własne odbicie i swoją unikalną historię.

Małgorzata Karwot, reżyserka i główna choreografka spektaklu, zastanawia się: „Jeśli nasze życie jest bajką to pytanie brzmi: jaką postać gramy? Jeśli nie znamy swojej roli to gramy starą, nieprawdziwą opowieść, kogoś kim nigdy nie byliśmy. A więc jaka jest prawdziwa historia? Tego dowiemy się już 23 marca na premierze Teatru Tańca Memento”.

Spektakl Memento obiecuję być pełen efektów specjalnych, gra świateł, oryginalnych kostiumów, emocjonującej muzyki i oczywiście niesamowitego tańca. Wszystko to składające się na unikalne doświadczenie dla widza, którego na pewno nie można przegapić.