Świąteczne spotkanie w Wodzisławskim Centrum Kultury

Świąteczne spotkanie w Wodzisławskim Centrum Kultury

Jeżeli zastanawiasz się, jak spędzić nadchodzącą niedzielę, mamy dla Ciebie propozycję. Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich na wyjątkowe spotkanie z aktorami Teatru Gry i Ludzie. Zespół teatralny z Katowic ma przyjemność zaprezentować spektakl o tytule „Sekret Świętego Mikołaja”. Przedstawienie odbędzie się 3 grudnia, a początek planowany jest na godzinę 11:00.

Spektakl przedstawia historię pewnego rodzeństwa, Marcin i Marcelina, którzy postanawiają odkryć tajemnicę pochodzenia prezentów od Świętego Mikołaja. Ta zuchwała decyzja prowadzi ich przez szereg niezapomnianych przygód, pełnych zarówno radości jak i niebezpieczeństw. Widowisko pełne kolorów i piosenek kończy się na szczęśliwej nutie, kiedy rodzeństwo odnajduje sympatycznego staruszka i dowiaduje się od niego wielu fascynujących faktów.

Kto chciałby dołączyć do publiczności tego magicznego spektaklu, powinien się pospieszyć. Obecnie dostępne są już tylko bilety w cenie 25 zł, ale niestety bez dodatkowej opcji otrzymania prezentu od Mikołaja. Zakup biletów możliwy jest wyłącznie w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury.