Otwarcie nowego parku rozrywki w Żorach

Otwarcie nowego parku rozrywki w Żorach

Otwarcie nowego parku rozrywki w Żorach

Park Rozrywki Twinpigs w Żorach otworzył właśnie swój nowy sezon. Już od dzisiaj (22 maja) zaprasza się dzieci i rodziny do wzięcia udziału we wspólnej zabawie. Park jest czynny w sobotę i niedzielę między godziną 10:00 a 18:00. Wszyscy przybyli będą mogli uczestniczyć w pokazie Fiesta. Podczas tego pokazu animatorzy razem z dziećmi będą odgrywać zabawy inspirowane kulturą Meksyku. Do tego dojdą pokazy kowbojskie o nazwach „Napad na bank” oraz „Rabusie w pociągu”. Brzmi bardzo ciekawie.

Park Rozrywki Twinpigs. Atrakcje

– Nasi animatorzy towarzyszą gościom przez cały pobyt w parku. Na każdym kroku można spotkać roztańczoną Hawajkę, prawdziwego kowboja czy utalentowanego magika. (…)Szczególnie polecamy Młyńskie Koło, Wahadło Montezumy i Tajemnicze Podziemie. Warto odwiedzić także Zwierzyniec i przywitać się z naszymi mieszkańcami: danielami i  kozami – mówi Agata Bińkowska, menadżer Twinpigs.

Zabawy przeznaczone są nie tylko dla starszych dzieci. Będą mogły w nich wziąć udział także maluchy, a co ciekawego przygotowano dla nich? Na przykład hawajski plac zabaw i leśne molo. A skoro jednym z motywów parku jest dziki zachód, to przygotowano też kolejkę wąskotorową nawiązującym swoim stylem właśnie do tej tematyki. Na cały park rozrywki przeznaczono ok. 10 hektarów ziemi. Będą więc miały dzieciaki dużo frajdy.

Park rozrywki i inne atrakcje

Warto wspomnieć, że jesteśmy właśnie w trakcie przywracania przedcovidowej normalności. Możliwe jest wreszcie organizowanie wydarzeń plenerowych, gdzie rodzice z dziećmi mogą spędzić trochę czasu. Wreszcie można obejrzeć występy na żywo oraz wziąć udział w zabawach. Większość takich wydarzeń była niemożliwa do zrealizowania w ciągu pandemii. Jednym z najbardziej niespodziewanych wyjątków była „Strefa Uśmiechu” z Rzeszowa, gdzie jeszcze w trakcie obostrzeń zorganizowano prawdziwą „strefę wolną od lockdownu”. Teraz na pewno nastąpi nagły wzrost zainteresowania wszelkimi publicznymi wydarzeniami i lokalami gastronomicznymi. Po tak długim czasie pandemii, każdy chce wrócić do tego, za czym tak tęsknił.