Kolejna ciekawe zagranie Odry Wodzisław

Przy Bogumińskiej miało miejsce fascynujące spotkanie piłkarskie, gdzie gospodarzem był niepokonany zespół Odry Wodzisław. Na przeciwnym boku boiska stanęła drużyna MRKS Czechowice-Dziedzice. 6. kolejka spotkań, która odbyła się w sobotę, 9 września, o godzinie 16:00, przyniosła kolejne emocje dla kibiców „Dumy Wodzisławia”. Odra, będąca na czele ligowej tabeli, rozpoczęła mecz z optymizmem i dobrymi nastrojami. Już 8 minut po rozpoczęciu gry, Piotr Grober zapewnił odrze prowadzenie. Ta część gry zakończyła się więc korzystnie dla drużyny Michała Czyża.

Początek drugiej połowy okazał się być znakomity dla gości z Czechowic-Dziedzic. Zaledwie dwie minuty od gwizdka rozpoczynającego drugą odsłonę meczu, zawodnicy MRKS-u zdołali doprowadzić do remisu. Dawid Wrzosek nie był w stanie obronić strzału oddanego w polu karnym i tak padła decyzja o wyniku spotkania. To oznaczało drugi remis dla Odry w bieżącym sezonie, jednak ich niepokonana passa nadal trwała. Jednocześnie na innym boisku Unia Turza Śląska, grająca na własnym terenie, musiała uznać wyższość Lechii Zielona Góra, przegrywając 1:3.