Czy Dezyderiusz Szwagrzak poda się do dymisji?

Czy Dezyderiusz Szwagrzak poda się do dymisji?

Czy Dezyderiusz Szwagrzak poda się do dymisji?

Czy Dezyderiusz Szwagrzak poda się do dymisji i ustąpi miejsca? W Wodzisławiu Śląskim część mieszkańców postawiła baner o bardzo stanowczym haśle. Brzmiał on „Dezyderiusz do dymisji”.

Chodzi o przewodniczącego rady miasta Dezyderiusza Szwagrzaka, który wzbudził mocną antypatię części mieszkańców. Baner pojawił się przed budynkiem urzędu miasta podczas trwania sesji rady. Jednym z inicjatorów akcji jest pan Michał, który przekonuje, że przewodniczący Szwagrzak nie ma już zaufania, które jest niezbędne do wykonywania jego zawodów.

Dlaczego część mieszkańców przestała ufać przewodniczącemu?

Zarzuca się mu konfliktowość oraz brak dobrej organizacji pracy. Według pana Michała osoba na tym stanowisku powinna mieć większe wyczucie w kwestii szacunku i odnoszenia się do pracowników.

Kiepskie kontakty z ludźmi i umiejętności interpersonalne to jednak nie jedyna rzecz, którą zarzuca się Szwagrzakowi. Według inicjatorów akcji jego praca nie przynosi wymiernych efektów, a jedynie niepotrzebne potyczki z prezydentem.

Czy Dezyderiusz Szwagrzak ugnie się pod naciskiem?

Bez względu na to, jak oceniamy pracę przewodniczącego, trzeba przyznać jedno. Nieustanne potyczki słowne i konflikty nigdy niczego dobrego dla społeczeństwa nie robią. Jedynie współpracą i dbaniem o wspólny interes można budować silne życie społeczne. Czy Dezyderiusz Szwagrzak ulegnie swoim oponentom i poda się do dymisji? Czekajmy na rozwój wydarzeń.