Adrian Tabala nie będzie już grał dla Odry Wodzisław

Adrian Tabala nie będzie już grał dla Odry Wodzisław

Adrian Tabala nie będzie grał więcej dla Odry

Adrian Tabala to piłkarz pochodzenia Hiszpańskiego. Urodzony w 1993 roku zawodnik do tej pory grał dla wodzisławskiego klubu na pozycji napastnika. Teraz jednak ma się to zmienić. Klub rozwiązał już umowę z zawodnikiem, która zgodnie z planem miała obowiązywać jeszcze w kolejnym sezonie. To się jednak nie wydarzy i od tej pory Tabala jest wolny. Długo jednak nie będzie wolny, bo podpisał już umowę z inną drużyną.

Zawodnik wraca do Hiszpanii

Klub nie podał oficjalnego powodu tego rozstania, ale można go bardzo łatwo wywnioskować. Wiemy, że zawodnik podpisał umowę z klubem Orihuela CF. Jest to hiszpański klub, którego dryżna gra obecnie w Segunda Division B. Możemy więc się domyślić, że młody Hiszpan stęsknił się za swoją ojczyzną i pragnie grać z powrotem na własnej ziemi.

Orihuela CF istnieje od 1993, więc należy do tych młodych klubów. Ich początkowym barwami były pomarańcz i biel, ale z czasem zmienili je na żółty i niebieski. Podczas gry na wyjeździe zaś zakładają różowe koszulki i czarne spodenki. Tabala z pewnością szybko odnajdzie się w realiach hiszpańskiej ligi i będzie odnosił tam sukcesy.

Jak radzi sobie Odra Wodzisław?

Odra Wodzisław niestety nie ma w tym momencie najlepszego sezonu w swojej historii. Znajduje się dopiero na 8. miejscu w tabeli, ale udało jej się prześcignąć Lechię Zielona Góra, Pniówek Pawłowice i Stal Brzeg. Kto w takim razie jest na szczycie III Ligi? Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje LKS Goczałkowice Zdrój. Można się spodziewać, że w następnym sezonie czeka ich druga liga. Świetne wyniki ma także Rekord Bielsko-Biała i Zagłębie II Lubin.