Strona główna Aktualności Adrian Tabala nie będzie już grał dla Odry Wodzisław

Adrian Tabala nie będzie już grał dla Odry Wodzisław

53
0
Adrian Tabala

Adrian Tabala nie będzie grał więcej dla Odry

Adrian Tabala to piłkarz pochodzenia Hiszpańskiego. Urodzony w 1993 roku zawodnik do tej pory grał dla wodzisławskiego klubu na pozycji napastnika. Teraz jednak ma się to zmienić. Klub rozwiązał już umowę z zawodnikiem, która zgodnie z planem miała obowiązywać jeszcze w kolejnym sezonie. To się jednak nie wydarzy i od tej pory Tabala jest wolny. Długo jednak nie będzie wolny, bo podpisał już umowę z inną drużyną.

Zawodnik wraca do Hiszpanii

Klub nie podał oficjalnego powodu tego rozstania, ale można go bardzo łatwo wywnioskować. Wiemy, że zawodnik podpisał umowę z klubem Orihuela CF. Jest to hiszpański klub, którego dryżna gra obecnie w Segunda Division B. Możemy więc się domyślić, że młody Hiszpan stęsknił się za swoją ojczyzną i pragnie grać z powrotem na własnej ziemi.

Orihuela CF istnieje od 1993, więc należy do tych młodych klubów. Ich początkowym barwami były pomarańcz i biel, ale z czasem zmienili je na żółty i niebieski. Podczas gry na wyjeździe zaś zakładają różowe koszulki i czarne spodenki. Tabala z pewnością szybko odnajdzie się w realiach hiszpańskiej ligi i będzie odnosił tam sukcesy.

Jak radzi sobie Odra Wodzisław?

Odra Wodzisław niestety nie ma w tym momencie najlepszego sezonu w swojej historii. Znajduje się dopiero na 8. miejscu w tabeli, ale udało jej się prześcignąć Lechię Zielona Góra, Pniówek Pawłowice i Stal Brzeg. Kto w takim razie jest na szczycie III Ligi? Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje LKS Goczałkowice Zdrój. Można się spodziewać, że w następnym sezonie czeka ich druga liga. Świetne wyniki ma także Rekord Bielsko-Biała i Zagłębie II Lubin.